İSLAMİ DÜĞÜN ORGANİZASYONU

Trend 38 ORGANİZASYON  EKİBİ OLARAK, TÜRKİYE VE AVRUPA'DA, MİLLİ VE MANEVİ DEĞERLERİMİZİ ÖN PLANDA TUTAN DÜĞÜNLER GERÇEKLEŞTİRİYORUZ. HER BÜTÇEYE UYGUN DÜĞÜNLERİMİZLE, EN ÖZEL GÜNÜNÜZÜ DAHA DA GÜZELLEŞTİRİYORUZ. HAYALLERİNİZ, GERÇEK OLACAK.

Gelenekselleşmiş düğün konseptlerinden sıkıldıysanız alternatif düğün organizasyonlarımıza bakmaya ne dersiniz?

Manevi huzurun simgesi Kur’an-ı Kerim tilaveti, dinleyenleri mest eden Tasavvuf-ezgi-ilahi ve Türk Sanat Müziği konserleri, izleyenleri manevi bir yolculuğa çıkaran sema gösterileri ve mehteran takımıyla alanında uzman kadromuzla Işıltı organizasyon ekibi olarak her zaman yanınızdayız.

Organizasyon süresince çocuklarınızı da düşündük. Siz keyifli anlar yaşarken çocuklarınızın sıkılmaması için isterseniz onları da palyaço ve animasyon gösterileriyle eğlendiriyoruz.

Siz de islami düğün düzenlemek istiyorsanız ve islami düğün nasıl olmalı diyorsanız, Size istediğiniz islami düğün organizasyonunu sunmak ve rehberlik etmek için buradayız.

İslami Düğün Organizasyonu olarak düğün, nişan, kına gibi hayatınızın en unutulmaz anlarında sizlerleyiz. Hayal ettiğiniz düğün sadece bir telefon uzağınızda.