FESTİVAL ORGANİZASYONLARI

Organizasyon sektöründe güçlü olmanın anahtarı depomuzdaki malzemeler ve bu malzemeleri işletecek tecrübeli personeldir. Aktüel, sizin isteklerinize 7 gün 24 saat cevap verebilmek için sürekli büyüyen depoları ve kalifiye personeli ile ülkemizdeki belli başlı Festivaller ve Konserleri A’dan Z’ye anahtar teslimi gerçekleştirmektedir. En küçük kutlamadan en kapsamlı uluslararası bir festivale kadar işin her aşamasında sizlerle hep doğrudan ve saydam bir iletişimi tercih ediyoruz.

Bu meslek kolunda bir dönem türemiş olan sermayesi çantasından ibaret sorunlu kişilerden iş hayatımız boyunca biz de tedarikçi olarak muzdarip olduk. Bu yüzden sizi bunlarla muhatap etmek yerine uluslararası kalite, kapsam ve profesyonellikte hizmet vererek örnek olmayı amaçladık.

Dışarıdan alacağımız hizmetleri en aza indirerek sizin için de olası riskleri en baştan bertaraf etmiş oluyoruz. Festival organizasyonlarınızı kurumunuzun yüz akı, sizlerin de her sene artan başarılarla haklı gurur kaynağı olması için gereken her yatırımı yapıyor, her yükü üstleniyoruz. Her sene yapılan festivalleri her seferinde daha geniş kapsamlı, yüksek katılımlı, ihtişamlı yapıyor; bölgemizde veya ülkemizde daha önce düşünülmemiş etkinlikleri de planlıyor ve organize ediyoruz.